Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

مقالات

مقالات تخصصی تهران کاشت

پوست و مو

پوست و مو (4)

ماینوکسیدیل Minoxidil

چهارشنبه, 05 آذر 1399 12:00 نوشته شده توسط
ماینوکسیدیل   Minoxidil دارویی است که به شکل سیستماتیک برای فشار خون بالا مصرف می‌شود و به شکل موضعی محلول ۲٪ یا ۵٪  برای درمان طاسی مردانه و ریزش موی آندروژنیک (هورمون‌های مردانه) در مردان و زنان استفاده می‌شود.

مراقبت های قبل از مزوتراپی مو

دوشنبه, 26 آبان 1399 12:00 نوشته شده توسط
مزوتراپی جزء سریعترین روش های درمان ریزش مو به حساب می آید با توجه به هزینه کم و هیچگونه واکنش و عوارض باعث شده که مزوتراپی توانسته درطی چندین سال طرفداران زیادی را به سمت خود جذب نمایید. مراقبت های بعد از مزوتراپی به عنوان بخشی از روند درمانی شناخته می شود و عدم رعایت آنها میتواند افراد را از رسیدن به نتیجه دلخواه بازدارد.

مزوتراپی چیست؟

شنبه, 24 آبان 1399 12:00 نوشته شده توسط
مزوتراپی به طیف وسیعی از درمان‌های تزریقی با حداقل تهاجم گفته می‌شود که کاربردهای بسیاری دارند. یکی از شیوه های درمانی ریزش مو مزوتراپی می باشد که البته در این فن، کاشت مو صورت نمی پذیرد بلکه با بهره از وسیله ای مشابه  آمپول، شامل عصاره‌های گیاهی، داروهای مختلف، هورمون‌ها، فاکتورهای رشد، مواد مغذی، ویتامین، آنزیم ها و بعضی مواد معدنی که مورد نیاز بدن می باشد و کمبود آنها باعث ریزش موها شده، تزریق می گردد. که به درمان آلوپسی (ریزش مو یا طاسی به دليل تغيير در سطح هورمون‌های مردانه) کمک کنند.

با جراحی زیبایی پلک چشمان زیبا داشته باشید!

دوشنبه, 18 شهریور 1398 03:02 نوشته شده توسط
از نظر زیباشناسی چشم ها مهمترین جزو صورت هستند. چشم ها نشان دهنده سن فرد و منعکس کننده حالات هیجانی و خلقی وی هستند.