Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

کاشت ریش و سبیل

مرکز تخصصی تهران کاشت

تهران کاشت یکی از بهترین کلینیک های تخصصی پوست و مو در ایران است، این کلینیک از ابتدا، تلاشش در جهت ارائه خدمات تخصصی و موثر در زمینه پوست، مو، لیزر و زیبایی،کاشت مو،کاشت ابرو،کاشت ریش و سبیل با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های روز دنیا بوده است.
کلینیک تهران کاشت افتخار دارد با در دست داشتن پزشکان متخصص و فوق تخصص در زمینه های پوست و جراحی خدماتی را عرضه کند که هماهنگ با آخرین یافته های علمی باشد.
  • کاشت مو و ابرو
  • کاشت ریش و سبیل
  • تزریق ژل و بوتاکس
  • زاویه سازی فک
  • پاکسازی و جوانسازی پوست
  • لاغری و تناسب اندام

کاشت ریش و سبیل

ریش و سبیل در چهره آقایان نمایان گر نوعی مردانگی و زیبایی فرد به شمار می رود و کم تراکم بودن و یا نبودن آن در افراد باعث مشکلات روحی و یا فردی خواهد شد و از نظر روان شناختی و بررسی های علمی در بعضی از مردانی که دارای ریش های کم پشتی هستند، موجب اعتماد بنفس پایین در آنها خواهد شد. لذا با پیشرفت علم کاشت موی طبیعی دیگر لازم نیست نگران کم پشتی و یا نداشتن ریش و سبیل خود باشید. لازم بذکر است، کاشت مو در قسمت هایی از ریش و سبیل در برخی از نواحی که مو در آنجا تا بحال رشد نکرده است و یا رشد آن ها ضعیف و نازک است می تواند انجام شود. جهت این کار می توان از کاشت مو در نواحی از ریش و سبیل که به دلیل هورمونی دچار ریزش شده اند و یا بخاطر ارث و مسائل ژنتیک و یا کم پشت بودن آنها، شکستگی یا پوشش خط اسکار و یا سوختگی و غیره ... استفاده کرد.

مراقبت های بعد از کاشت ریش و سبیل

– تمیز نگه داشتن مناطق جراحی

– مراقبت ویژه از منطقه کاشت یا منطقه گیرنده.

– استفاده از پماد آنتی بیوتیکی برای درمان سریع تر و جلوگیری از عفونت.

– خوابیدن مناسب و عدم ارتباط لب و محل کاشت ریش با بالش.

– اجتناب از خاراندن، لمس کردن و مالیدن گونه ها و لب.

– عدم فعالیت ورزشی یا هر فعالیت سنگین دیگر.

– عدم مصرف دخانیات.

– عدم شنا و حمام حداقل تا 5 روز.

– قرار نگرفتن در نور مستقیم آفتاب

چگونگی کاشت ریش

به طور معمول کاشت ریش و سبیل همانند کاشت مو می باشد که در مرحله اول برداشت موها از پشت سر برای ریش و سبیل نیز استفاده می شود که البته این نوع برداشت مو در کاشت موی سر هم انجام می شود. البته محل برداشت گرفت های مو، جهت عمل کاشت ریش و سبیل با کاشت موی سر متفاوت است زیرا موهایی که در نواحی گوش به علت لطافت بیشتر شبیه به موهای ریش می باشند، برای انجام این روش بسیار مناسب هستند. لازم بذکر است که کاشت ریش امری بسیار حساس است که باید با مهارت و ظرافت بالایی همانند ریش های طبیعی فرد انجام شود، بنابراین در انتخاب مرکز و نوع کاشت و اینکه با چه روشی انجام می شود، دقت لازم را داشته باشید. برخی از مراجعه کنندگان به مرکز تخصصی موی رنسانس با مشکلات خالی بودن و یا کم پشت بودن ریش و سبیل و خط ریش مواجه هستند که تمایل به انجام کاشت ریش و سبیل را دارند. ابتدا بانک موی این افراد از لحاظ تناسب و انجام کاشت بررسی می شود و پس از تعین وقت برایشان در یک جلسه با تیمی مجرب عمل کاشت انجام می شود.

نکات مهمی که در کاشت ریش باید به آن توجه کرد

• گرفت هایی که جدید پیوند زده شده مانند موی معمولی رشد میکند و این حالت برای همیشه ادامه خواد داشت.
• موی پیوند زده شده طبیعتا خصوصیات قبلی خود را حفظ خواهد کرد و ریزش نخواهد داشت و از الگوی ریزش مو یا کم پشت بودن موها در ناحیه ای که کاشته شده پیروی نمی کند و ثابت باقی خواهد ماند.
• علاوه بر مردانی که به طور ژنتیکی ریش یا سبیل آن ها رویش نمی کند ،مردانی که قسمتهایی از ریش آن ها تراکم کمتری دارد و یا قسمت هایی از آن خالی است مناسب ترین کاندیدا ها برای این عمل هستند.
• کاشت ریش طبیعی برای افرادی که بر اثر وجود جای زخم یا جای سوختگی یا جای بخیه ی عمل جراحی روی صورت بخشی از موهای صورت آن ها رشد ندارد ، بسیار مناسب است. با انجام این عمل می توان جای زخم و سوختگی و بخیه را با کاشت مو پوشاند و از قرار گرفتن در معرض دید حفظ کرد.
• کاشت ریش برای افرادی که دوست دارند چانه آن ها کمی ته ریش داشته باشد و افرادی که دوست دارند یک خط ریش زیبا و مشخص داشته باشند اما موهای صورت آن ها کم پشت و پراکنده است ، بسیار مناسب است.
• کاشت ریش را میتوان برای افرادی انجام داد که الگوی پر پشت یا کم پشت بودن موهای صورت خود را می خواهند تغییر بدهند با این کار می توان شکل و فرم چهره فرد را تغییر داد.

جدیدترین و بهترین روش کاشت ریش وسبیل

ترمیم موهای ریش و سبیل می تواند بر روی همه افرادی که دارای مشکل خاص در این حوزه هستند انجام شود. این روش درمانی با کاشتن ریشه های موی برداشته شده از ناحیه پشت گوش (ناحیه بالای گردن که دارای موهای نازک است) یا نواحی بالای گوش انجام می شود.

روش +superFUE یک تکنولوژی درمانی جدید است که در آن پیازهای مو از ناحیه اهدا کننده گرفته می شود و سپس از میکروسکوپ برای ایجاد صدها پیوند سالم بسیار کوچک و دارای ظاهر طبیعی برای کاشت در نواحی مورد نیاز استفاده می شود.

در روش های +superFUE زخم های ایجاد شده در ناحیه اهدا کننده کمترین مقدار ممکن می باشد و به این ترتیب امکان رشد مو از بافت دارای جراحت نیز وجود دارد و می توان مطمئن شد نواحی اهدا کننده با مشکل از دست دادن مو روبرو نخواهند شد.
Original Image
Modified Image

کاشت مو با جدیدترین روش و بدون درد و خونریزی

در گذشته ریزش مو و از بین رفتن زیبایی انسان مشکلی غیر قابل حل بود و افراد برای بازگرداندن زیبایی خود از روش های مختلفی مانند گذاشتن کلاه گیس یا کلاه و یا بستن سربند و دستمال استفاده می کردند. ریزش مو علاوه بر از بین بردن زیبایی موجب افسردگی و از بین رفتن حس اعتماد به نفس انسان نیز می شود. با پیدایش علم نوین پزشکی و ابداع روش های مختلف کاشت مو انسان بر این مشکل اساسی نیز تقریبا فائق آمد. شا هم می توانید هم اکنون برای بازگرداندن زیبایی خود اقدام کنید.

مقالات تخصصی تهران کاشت